instalacje
sanitarne

Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, oferujemy pełen zakres usług związanych z instalacjami sanitarnymi, wentylacją mechaniczną, systemami klimatyzacji, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi oraz instalacjami technologicznymi. Nasi doświadczeni specjaliści są odpowiedzialni za kompleksowe projektowanie, wykonanie, a także za przeprowadzenie niezbędnych odbiorów, certyfikację i profesjonalną obsługę serwisową.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej klasy materiały. Jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji inwestycji.

kompleksowo wykonujemy instalacje

instalacje sanitarne i mechaniczne

instalacje technologiczne i przemysłowe

sieci sanitarne

Działamy na terenie całej Polski. Do tej pory udało nam się wypracować solidną pozycję w branży instalacyjnej. Stosujemy innowacyjne i bezpieczne technologie, przyjazne dla środowiska. Korzystamy z rozwiązań, które zapewniają nam przewagę nad konkurencją. Wdrażamy specjalistyczne projekty na zamówienie renomowanych międzynarodowych marek. Kompleksowo realizujemy instalacje: sanitarne, elektryczne, przeciwpożarowe, fotowoltaiczne i sieci zewnętrzne.

Nasza oferta jest kompletna. Od początku do końca aktywnie uczestniczmy w procesie inwestycyjnym. Naszą firmę tworzą zespoły kompetentnych fachowców. Jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie.

zapewniamy wsparcie

doradzamy

Odpowiadając na potrzeby inwestorów, wykonujemy wielowymiarowe analizy finansowe. Przygotowujemy adekwatne oferty cenowe na podstawie opracowanych przez nas koncepcji projektowych, które powstają na bazie wytycznych przekazywanych przez zleceniodawców. Zajmujemy się tworzeniem pełnej dokumentacji projektowej. Gwarantujemy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych. Zapewniamy konsulting i wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu.

projektujemy

Zespół naszych projektantów to inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem pracujący przy największych inwestycjach w kraju i za granicą. Wykonujemy projekty instalacji dla obiektów o przeznaczeniu biurowym, hotelowym, przemysłowym, w halach logistycznych i sportowych.

Wypracowaliśmy standardy projektowe, które pozwalają na sprawną realizację instalacji, przy utrzymaniu idealnej równowagi pomiędzy czasem i kosztami. Instalacje, które projektujemy spełniają najwyższe standardy certyfikacji ekologicznej LEED oraz BREEAM. Projekty realizujemy w technologii BIM, korzystają na tym wszyscy uczestnicy procesu inwestycyjnego w całym cyklu życia obiektu.

Nasi projektanci wspierają zespoły wykonawcze w ramach koordynacji i nadzoru autorskiego na budowach, stanowią specjalistyczną pomoc w zakresie doradztwa technicznego przy wszystkich zadaniach.

wykonujemy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces inwestycyjno – realizacyjny i na każdym jego etapie gwarantujemy najwyższe standardy współpracy. Dużą uwagę poświęcamy bezpieczeństwu. Naszym inwestorom towarzyszymy od rozpoczęcia budowy, do jej zakończenia. Dbamy o to, by proces wykonawczy przebiegał zgodnie z obowiązującymi przepisami i warunkami technicznymi, a instalacje zostały wykonane z największą starannością, zgodnie z projektem, harmonogramem i kosztorysem.

serwisujemy

Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, programowanie i uruchomienia nowych instalacji oraz przeglądy. Serwisujemy instalacje wewnętrzne i zewnętrzne: sanitarne, elektryczne i niskoprądowe, przeciwpożarowe, fotowoltaiczne. Indywidualnie podchodzimy do obsługi każdej inwestycji. Obsługujemy obiekty: mieszkalne, biurowe, logistyczne, magazynowe, handlowe, usługowe i przemysłowe.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

eksperci

Jakub Golonka

Z-ca Dyrektora Realizacji Instalacji Sanitarnych

Krzysztof Mazurkiewicz

Dyrektor Serwisu

Marcin Smoliński 

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Michał Feier

Dyrektor Realizacji Instalacji Sanitarnych, Członek Zarządu

Katarzyna Boruch

Projektant Instalacji Sanitarnych | BIM Manager

Albert Kogut

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Magdalena Konwa-Olszewska

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Grzegorz Fogel

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Joanna Gołos

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Krzysztof Szczepanek

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Stawiamy na nowoczesne i bezpieczne technologie oraz rozwiązania przyjazne środowisku. Wykorzystujemy rozwiązania, które dają nam przewagę konkurencyjną. Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie znanych marek o międzynarodowym zasięgu.

pozostałe instalacje

Scrolluj w bok

sieci zewnętrzne

Wykonanie, dostawa, montaż sieci
i zbiorników naziemnych oraz podziemnych.

przeciwpożarowe

Tryskacze, hydranty, systemy gaszenia gazem, systemy gaszenia pianą.

elektryczne
i niskoprądowe

Stacje transformatorowe, rozdział energii, oświetlenie, trasy kablowe. SSP, LAN, CCTV, KD, SSWiN, BMS.

fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne oraz autonomiczne instalacje typu off-grid z magazynami energii.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Dziękujemy za wszystkie pytania, opinie i sugestie.

masz
pytania?

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli porad dotyczących naszych produktów i usług.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie.