MINTH

Grupa Minth swój pierwszy zakład produkcyjny zadecydowała się zlokalizować w Szprotawie na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Przemysłowej - Lotnisko Wiechlice. Zakład produkcyjny wraz z częścią magazynową i zapleczem infrastrukturalnym zajmować będzie niemal 50 tysięcy m kw., i obejmować powierzchnię 12 hektarów. W ramach projektu wykonaliśmy instalacje sanitarne – w tym m.in. wentylację, klimatyzację, instalację wody lodowej, instalację grzewczą, wod-kan, ale też instalacje elektryczne, w skład których weszły m.in. rozdzielnice, instalacje oświetlenia czy odgromowe

Szprotawa

Powierzchnia: 47 110 m2

Rok realizacji: 2023

obiekt produkcyjny

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Piotr Łuszczak

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Krzysztof Mojsa

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Elektrycznych