RAWIBOX

Rawibox specjalizuje się w produkcji tektury falistej w wielu gramaturach i o różnym pokryciu oraz w produkcji kolorowych opakowań z tektury falistej. W zakres prac wykonanych przez spółkę Inplag weszły instalacje sanitarne – m.in. instalacje wentylacyjne, kanalizacyjne, tryskaczowe, przepompownie ścieków, oraz instalacje elektryczne, w których skład weszły m.in. rozdzielnice energii, systemy monitoringu zużycia energii, systemy sygnalizacji pożarowej czy systemy kontroli dostępu.

Międzyrzecze Dolne

Powierzchnia: 27 258 m2

Rok realizacji: 2023

obiekt produkcyjno-magazynowy

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Marcin Smoliński 

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych