jesteśmy

zaufanym

partnerem

dla największych firm

Pracujemy dla znanych marek o międzynarodowym zasięgu. Nasze instalacje znajdują się w specjalistycznych obiektach logistycznych, magazynowych i przemysłowych. W swoim portfolio mamy również instalacje w budynkach mieszkalnych i biurowych oraz usługowych i handlowych.

Sprawdzamy się w roli partnera biznesowego. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, służymy radą na każdym etapie wspólnych działań.

Portfolio zakończonych inwestycji potwierdza nasze doświadczenie i wysoką jakość stosowanych rozwiązań. Prezentujemy wybrane spośród najnowszych realizacji.

wybrane realizacje

DHL

Wykonaliśmy instalacje elektryczne i sanitarne w nowym parku logistyczno-magazynowym dla wiodącego na świecie operatora logistycznego. Obiekt znajduje się w województwie Lubuskim. 

7R

Najnowsza realizacja dla 7R znajduje się w Katowicach. Wykonaliśmy instalacje wewnętrzne, zewnętrzne i sieci. Wcześniej dla inwestora pracowaliśmy we Wrocławiu i Sosnowcu. Wszystkie obiekty posiadają certyfikat BREEAM.
Zrealizowaliśmy instalacje sanitarne, przeciwpożarowe i elektryczne w nowej fabryce Joysonquin Automotive Systems Polska zlokalizowanej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To miejsce produkcji elementów do samochodów klasy premium. W obiekcie wykorzystane zostały najnowsze technologie i rozwiązania, mające na celu zapewnienie najlepszych warunków pracy, efektywną produkcję i najwyższą jakość wyrobów. Twórcy nazwali kompleks „Fabryką Przyszłości”.
Znany producent chemii gospodarczej zlecił nam wykonanie zaawansowanych instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Kompleks składający się z 11 obiektów znajduje się w województwie Dolnośląskim.
Wyposażyliśmy w instalacje obiekty logistyczno-magazynowe PANATTONI DEVELOPMENT EUROPE w Bielanach Wrocławskich, Legnicy, Wierzbicach i Wałbrzychu. Wszystkie posiadają certyfikat BREEAM.
W ramach rozbudowy kompleksu produkcyjnego dla JOT-CE CONCEPT, wykonaliśmy instalacje elektryczne, teletechniczne, sanitarne i przeciwpożarowe.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Dziękujemy za wszystkie pytania, opinie i sugestie.

Masz
pytania?

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli porad dotyczących naszych produktów i usług.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie.