jesteśmy

zaufanym

partnerem

dla największych firm

Pracujemy dla znanych marek o międzynarodowym zasięgu. Nasze instalacje znajdują się w specjalistycznych obiektach logistycznych, magazynowych i przemysłowych. W swoim portfolio mamy również instalacje w budynkach mieszkalnych i biurowych oraz usługowych i handlowych.

Sprawdzamy się w roli partnera biznesowego. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, służymy radą na każdym etapie wspólnych działań.

Portfolio zakończonych inwestycji potwierdza nasze doświadczenie i wysoką jakość stosowanych rozwiązań. Prezentujemy wybrane spośród najnowszych realizacji.

wybrane realizacje

Kompleks, w którym produkowany jest elektrolit do wkładów baterii litowo-jonowych posiada nasze instalacje. Inwestycja GUOTAI-HUARONG POLAND znajduje się w województwie Dolnośląskim.
Wykonaliśmy farmę fotowoltaiczną o mocy 1 MWp, której sami jesteśmy inwestorem. 2272 panele produkują 1200 MWh energii elektrycznej rocznie.
Dla polskiej sieci marketów spożywczych zrealizowaliśmy instalacje w centrum dystrybucyjnym zlokalizowanych w Sieroniowicach. Wcześniej dla marki Dino pracowaliśmy na terenie inwestycji w Sierpcu.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Dziękujemy za wszystkie pytania, opinie i sugestie.

Masz
pytania?

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli porad dotyczących naszych produktów i usług.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie.