7R

Nasze instalacje znajdują się w hali magazynowo-produkcyjnej 7R City Flex w Katowicach. Realizowana inwestycja od początku ukierunkowana była na uzyskanie ekologicznego certyfikatu BREEAM. Instalacje, które wykonaliśmy spełniają wysokie wymagania środowiskowe. Klienci doceniają kompleksowe podejście i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego chętnie do nas wracają. Wcześniej dla marki 7R zrealizowaliśmy prace we Wrocławiu oraz w Sosnowcu. 

Katowice

Powierzchnia: ~22 000 m2

Rok realizacji: 2023

obiekt magazynowo-produkcyjny z biurowcem

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Wiktor Pyzio

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Paweł Skrzypiec

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Elektrycznych

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam