DHL

Wykonaliśmy instalacje elektryczne i sanitarne w nowym parku logistyczno-magazynowym dla wiodącego na świecie operatora logistycznego. Realizacja spełnia najwyższe standardy ekologiczne. Wysoką jakość rozwiązań potwierdza kwalifikacja do certyfikatu BREEAM w stopniu Excellent. Inwestor jest liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Jako partner, dostarczamy rozwiązania zgodne z tą ideą. Nowy kompleks logistyczny jest neutralny w kontekście śladu węglowego.

Gorzów Wielkopolski

Powierzchnia: 60 000 m2

Rok realizacji: 2023

park logistyczno-magazynowy

instalacje sanitarne:

instalacje elektryczne wewnętrzne:

instalacje elektryczne zewnętrzne:

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Marcin Smoliński 

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam