HUBERGROUP

Niemiecka firma Hubergroup wybudowała fabrykę produkującą farby drukarskie, lakiery, tonery i inne produkty wykorzystywane w poligrafii. Obiekt powstał na terenie kompleksu magazynowo-dystrybucyjnego należącego do inwestora. Wykonaliśmy instalacje w nowych halach produkcyjno-magazynowych z zapleczem socjalnym.

Nowa Wieś Wrocławska

Powierzchnia: 22 000 m2

Rok realizacji: 2021

rozbudowa kompleksu produkcyjnego

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Szymon Antczak

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Krzysztof Mojsa

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Elektrycznych

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam