JOYSONQUIN

Zrealizowaliśmy instalacje sanitarne, przeciwpożarowe i elektryczne w nowej fabryce Joysonquin Automotive Systems Polska zlokalizowanej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To miejsce produkcji elementów do samochodów klasy premium. W obiekcie wykorzystane zostały najnowsze technologie i rozwiązania, mające na celu zapewnienie najlepszych warunków pracy, efektywną produkcję i najwyższą jakość wyrobów. Twórcy nazwali kompleks „Fabryką Przyszłości”.

Wałbrzych

Powierzchnia: 60 000 m2

Rok realizacji: 2023

obiekt produkcyjno-magazynowy z biurowcem

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Jakub Golonka

Z-ca Dyrektora Realizacji Instalacji Sanitarnych

Grzegorz Sypko

Z-ca Dyrektora Realizacji Instalacji Elektrycznych

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam