PERSAN

Jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnej i elektrycznej w fabryce chemii gospodarczej firmy Persan. Nowoczesny zakład produkcyjny składa się z 11 obiektów. To miejsce pracy ponad 1000 osób. Na terenie inwestycji znajduje się także centrum badawczo-rozwojowe hiszpańskiej marki.

Wróblowice

Powierzchnia: 40 000 m2

Rok realizacji: 2023

kompleks produkcyjny

nasza oferta jest kompleksowa, zapewniamy doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji

Swoją pracę realizujemy zgodnie z wymaganiami norm branżowych, krajowych i międzynarodowych oraz zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami i procedurami naszych klientów. Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdej inwestycji i fachowe doradztwo na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, przez realizację, aż po serwis.

Naszą kadrę tworzą eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą techniczną, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Inżynierowie Inplag zapewniają fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

liderzy projektu

Grzegorz Sypko

Z-ca Dyrektora Realizacji Instalacji Elektrycznych

Grzegorz Fogel

Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy.
Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

Realizujemy specjalistyczne inwestycje na zlecenie największych rynkowych graczy. Referencje dotychczasowych inwestorów są najlepszym potwierdzaniem naszych umiejętności.

zaufali nam